Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
06:30 |
50 min
FULL BODY WORKOUT Szymon Sołtysiński STREFA CROSS |
50 min
FULL BODY WORKOUT Szymon Sołtysiński STREFA CROSS |
50 min
PORANNY ROZRUCH - TRENING MOTORYCZNY Szymon Sołtysiński STREFA CROSS |
||||
08:00 |
50 min
STRETCHING NA DZIEŃ DOBRY Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
||||||
08:15 |
50 min
TRENING SIŁOWY Paweł Walkowski STREFA CROSS |
||||||
08:30 |
60 min
MMA // KICKBOXING Adam Świderski STREFA FIGHT |
75 min
DZIEŃ DOBRY JOGA Zuzanna Sobczak SALA FITNESS |
50 min
MORNING PILATES Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
60 min
JOGA VINYASA Z MINDFULNESS Monika Lange SALA FITNESS |
|||
09:00 |
50 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
50 min
ZUMBA GOLD Daria Serwa SALA FITNESS |
50 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
50 min
CROSS GIRLS Natalia Zatorska STREFA CROSS |
|||
09:30 |
50 min
ZUMBA GOLD Daria Serwa SALA FITNESS |
||||||
10:00 |
50 min
PŁASKI BRZUCH Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
50 min
SHAPE Agnieszka Gutović SALA FITNESS |
50 min
BRZUCH UDA POŚLADKI Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
50 min
FITNESS KIDS 6+ Paulina Kuberska STREFA FIGHT |
|||
50 min
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
|||||||
10:30 |
50 min
PILATES DLA KRĘGOSŁUPA Natalia Zatorska SALA FITNESS |
||||||
11:00 |
60 min
BOKS DLA KOBIET Adam Świderski STREFA FIGHT |
||||||
50 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
|||||||
11:30 |
50 min
FIT BALL Natalia Zatorska SALA FITNESS |
||||||
12:00 |
60 min
BOKS TRENING MOTORYCZNY Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
||||||
16:00 |
50 min
DANCE KIDS 6-10 LAT Paulina Kuberska SALA FITNESS |
50 min
DANCE KIDS 6-10 LAT Paulina Kuberska SALA FITNESS |
|||||
16:30 |
50 min
WALECZNE DZIECIAKI 7-12 LAT Adam Świderski STREFA FIGHT |
||||||
17:00 |
50 min
PŁASKI BRZUCH Malwina Wojtczak SALA FITNESS |
60 min
KICKBOXING Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
50 min
TRENING INTERWAŁOWY Karolina Mrowińska SALA FITNESS |
50 min
BRZUCH UDA POŚLADKI Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
50 min
PILATES Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
||
60 min
KICKBOXING Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
50 min
TRENING SIŁOWY Patryk Kurkowski STREFA CROSS |
||||||
17:30 |
60 min
BJJ Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
60 min
BJJ Emil Grzelak STREFA FIGHT |
60 min
BJJ Emil Grzelak STREFA FIGHT |
||||
18:00 |
50 min
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Malwina Wojtczak SALA FITNESS |
60 min
MMA GRUPA POCZĄTKUJĄCA Kamil Szymuszowski STREFA FIGHT |
50 min
KETTELBELL Michał Napiórkowski STREFA CROSS |
50 min
BUDOWANIE POŚLADKÓW Wiola Witczak STREFA CROSS |
50 min
SHAPE Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
||
50 min
TRENING OBWODOWY Michał Napiórkowski STREFA CROSS |
50 min
TRENING SIŁOWY DLA KOBIET Wiola Witczak STREFA CROSS |
50 min
RAMIONA I BRZUCH Malwina Wojtczak SALA FITNESS |
60 min
MMA GRUPA POCZĄTKUJĄCA Kamil Szymuszowski STREFA FIGHT |
50 min
SIŁA I KONDYCJA - TRENING MOTORYCZNY Patryk Kurkowski STREFA CROSS |
|||
50 min
ZUMBA Daria Serwa SALA FITNESS |
50 min
SHAPE Izabela Słotwińska SALA FITNESS |
||||||
18:45 |
60 min
MMA Adam Świderski STREFA FIGHT |
60 min
MMA Adam Świderski STREFA FIGHT |
60 min
MMA // ZAPASY Adam Świderski STREFA FIGHT |
||||
19:00 |
50 min
CROSS INTRO Michał Napiórkowski STREFA CROSS |
60 min
BOKS GRUPA POCZĄTKUJĄCA Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
50 min
CROSS INTRO Michał Napiórkowski STREFA CROSS |
60 min
BOKS GRUPA POCZĄTKUJĄCA Kamil Szymuszowski STREFA FIGHT |
50 min
WIECZORNE WYCISZENIE (Zdrowy kręgosłup & Strech) Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
||
60 min
JOGA VINYASA Z MINDFULNESS Monika Lange SALA FITNESS |
50 min
BUDOWANIE POŚLADKÓW Wiola Witczak STREFA CROSS |
50 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP Malwina Wojtczak SALA FITNESS |
50 min
STRETCHING Daria Serwa SALA FITNESS |
||||
50 min
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI Malwina Wojtczak SALA FITNESS |
50 min
TRENING SIŁOWY DLA KOBIET Wiola Witczak STREFA CROSS |
||||||
20:00 |
60 min
BOKS GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA Adam Świderski STREFA FIGHT |
50 min
SALSATION® Agnieszka Sieradzka SALA FITNESS |
50 min
ZUMBA Daria Serwa SALA FITNESS |
||||
50 min
PILATES Justyna Śliwkiewicz-Sadowska SALA FITNESS |
|||||||
20:15 |
60 min
BOKS DLA KOBIET Łukasz Świderski STREFA FIGHT |
||||||
20:30 |
50 min
ZUMBA Patrycja Banasiak SALA FITNESS |